Slide background

Hakkımızda

Temelleri 2003 yılında atılan HSA, 12 yıllık yolculuğunda, değişimi rota olarak belirleyip başarıyı yakaladı. Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim ilkesi ile yeni hedeflerine yöneldi. Mersin’de yakaladığı başarıyı, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunarak yurt genelinde de yakaladı. Zaten var olan uluslararası ilişkilerine; ülkesi, müşterileri ve bayileri için yeni zaferleri saygınlıkla eklemeye devam etti. Bu noktadan hareketle HSA ekibi, iş alanlarını önemli ölçüde genişletti. Ekip artık endüstriyel su arıtmanın yanı sıra; havuz arıtma, süs havuzu, havuz kimyasalları, sauna – buhar odası, jakuzi-SPA, izolasyon, hazır havuzlar, ısıtma sistemleri, doğalgaz sistemleri, altyapı sistemleri, yangın tesisatlarını içeren mekanik proje uygulamaya kadar yaygın bir alanda faaliyet gösterir bir duruma geldi.

Misyonumuz

Arıtma teknolojilerini de kaplayan faaliyet alanlarımızda müşterilerimizin ve bayilerimizin beklentilerine kusursuz ve istikrarla cevap verebilmek önceliğimizdir. Sunduğumuz ürün ve hizmetin arkasında, müşterimizin yanında durabilmek başarıdır.

Vizyonumuz

 Yenilikçi, akılcı, istikrarlı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde ve dünyada faaliyet alanlarımızda kusursuz hizmetle lider olmak.

hedef ve ilkelerimiz

HSA, çalışanlarıyla birlikte, bölgesel gelişmeyi, uluslararası kalite ve tandartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlar. Müşterileri, ortakları ve bayileri için güvenilir ve saygın bir portföyü yönetmeyi hedefler.

“Değişen gereksinimleri önceden görüyor, o noktada çözüm üretiyoruz.”

Müşteri odaklı

Sunduğumuz ürün ve hizmetlere sahip çıkan alt yapımız, istikrarlı duruşumuz müşterilerimizin yanında oluşumuzun göstergesidir. Beklentilerine yanıt bulan müşterilerimiz başarımızın simgesidir.

Lider olmak

Ürün çeşitliliğinde, hizmette, kalitede ve müşteri ilişkilerinde lider olmak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için sorumluluklarımızı yerine getirmek temel ilkemizdir.

Büyümemizin destekçisi çalışanlarımız

Pozitif ve uyumlu bir çalışma ortamı yaratmanın, takım ruhunun ve iletişimin gücüne inanıyoruz. Çalışanlarımızın böyle bir ortamda daha verimli olacaklarını biliyor ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için hedeflerimizi belirliyoruz.

Sürekli gelişim

İnsan ilişkileri güçlü, yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklı, rekabetçi ve yaşadığı topluma değer katan, yasalara uyumlu, ahlaki değerlere saygılı, çevreye duyarlı olmak daimi ilkemizdir.

  • Ünvanımız

    Has Su Arıtma Cihazları

  • Sektörümüz

    Su Arıtma Teknolojileri

  • Hizmet Alanımız

    Mersin, Erdemli, Mezitli, Davultepe, Tece, Kargıpınarı, Tömük, Pozcu, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Limonlu, Ayaş,  Kızkalesi, Susanoğlu, Atakent, Silifke, Taşucu, Yeşilovacık, Tisan, Aydıncık, Bozyazı, Anamur, Tarsus, Çamlıyayla, diğer tatil beldeleri ve yaylalar…